Zákaznická linka:
+420 724 794 943

O nás

Naše firma zaměstnává dynamický tým mladých pracovníků s několikaletými zkušenostmi v oboru sítě a IT technologie. V současnosti spravujeme desítky serverů na platformách Microsoft server a Linux. K jejich chodu používáme nejmodernější softwarové technologie HyperV a WMvare, staráme se také o mail servery a Exchange servery několika významných institucí a firem. Denně udržujeme v naší internetové síti v provozu více jak 3000 aktivních routerů založených na platformě Mikrotik, desítky windows serverů našich zákazníků včetně DB a poštovních MS platforem.

Velkou část naší firmy tvoří činnost jako ISP a tím i starost o ticíce aktivních přípojek a tím i několik tisíc současně připojených zařízení a uživatelu, kteří denně využívají naše služby několik let.


Podporujeme organizaci Bílý kruh bezpečí

V loňském roce 2016 jsme mimo jiné podpořili nestátní neziskovou organizaci Bílý kruh bezpečí, která poskytuje odbornou pomoc obětem, svědkům a pozůstalým po obětech trestné činnosti. Podpořili jsme jeden z jejich programů - Víkendové pobyty, které jsou mimo město v rekreačních zařízení. Pobyt je určen především zvlášť zranitelným obětem, zejména pak klientům, kteří byli traumatizováni násilným trestným činem (např. loupežné přepadení, pokus vraždy, znásilnění, závažné případy domácího násilí, ztráta blízké osoby v důsledku trestného činu).

Více informací o této neziskové organizaci naleznete na www.bkb.cz